Santa Claus in Trouble

15. prosince 2006 v 10:29 | Bela |  Něco na stažení :o)
Santa Clau in Trouble- pěkná vánoční oddychovka pro každého
Santa Claus in Trouble je arkáda jako stvořená pro období Vánoc. Perfektně vám dokáže zpříjemnit dlouhé večery a navíc je pro celou rodinu. Santa Claus in Trouble totiž patří do série několika německých arkád od společnosti CDV Spiel vyznačujících se výbornou 3D grafikou a parádní hratelností.
Santo, zachraň Vánoce! Jak název hry napovídá, Santa Claus je v potížích. Musí co nejdříve shromáždit všechny dárky, aby si všichni užili nadcházejících Vánoc. Účelem hry je tedy procházet jednotlivými úrovněmi a sbírat dárečky. Čeká na vás skákání, ale i vyhýbání se nepřátelům, klouzání po ledu nebo dosažení záchytného pole. Každý level skýtá určité množství dárků, které však nemusíte všechny posbírat. Projeví se to ale na závěrečném skóre, které je vypočítáváno i z času, za který jste daný level udělali, tedy za čas, za který jste se dostali ze startovního místa na místo konečné, ke kterému vás dovedli šipky, kterých je všude dostatek. Všechno doplňuje tématická hudba - vánoční koledy.
Grafika jako u FPS Vzhledem k tomu, že je hra z roku 2002, její grafika je vynikající. I když detaily nejsou zrovna nejlepší, celkový dojem je výborný. Všechny objekty působí příjemným a povedeným dojmem, takže u hry několik hodin vydržíte. Hratelnosti dopomáhá i možnost změnit způsob ovládání.Santu můžete říditt buď výhradně klávenicí, tedy kurzorovými šipkami a mezerníkem, tak i myší - chození pravým tlačítkem myši, skok levým, otáčení se samotnou myší. Nejlepší je však kompromis - chození kurzorovými šipkami a zbytek jako předtím.
Santův mladší bráška Pro velký úspěch bylo vydáno pokračování hry - Santa Claus in Trouble ...again. Grafika se sice příliš nezměnila, zato přibylo mnoho nových objektů a hra rozhodně není tak jednotvárná jako její předchůdce. Byly vylepšeny animace, přibyli noví nepřátelé a typů dárečků, které máte posbírat je také více. Nevýhodou dvojky je, že si zdarma můžete stáhnout pouze demo, které obsahuje pouze ukázkovou sekci hry, ale i ta vám na několik večerů vydrží.
ZÁVĚR I když se jedná o poměrně starouadventuru, grafika je na freewarovou hru opravdu na vysoké úrovni. Výborná hratelnost a příjemnost dělá ze hry něco, o co byste neměli přijít. To samé platí i o druhém dílu, který sice není přístupný celý, zato však obsahuje mnoho vylepšení, o kterých se vám v jedničce mohlo jen zdát.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elišák:-) Elišák:-) | 7. října 2007 v 13:46 | Reagovat

DÍKY MOC:-*

2 stredastreda stredastreda | 27. března 2011 v 12:46 | Reagovat

Zde je plná verze druhého dílu:http://www.uloz.to/6929612/santa-claus-in-trouble-again-2-zip. Je to super hra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama