Lauren Graham

1. ledna 2007 v 13:36 | Bela |  Gilmorova děvčata

Lauren Graham


Celé jméno: Lauren Helen Graham
Datum narození: 16.března 1967
Výška: 175 cm
Vlasy: hnědé, kudrnaté
Otec: Lawrence Graham (prezident Chocolate Manufacturer's Association)
Matka: Donna Grant (když bylo Lauren 5 opustila rodinu kvůli pěvecké kariéře, skončila v módním odvětví)
Sourozenci: bratr a dvě sestry
Vzdělání: Langley Highschool, Barnard College, Southern Methodist University's Medows School of the Arts (M.F.A., Acting, 1992)

Lauren má irské kořeny.
Má nevlastní sestru Maggie.
V roce 2003 založila svou vlastní produkční společnost Good Game.
V sériích 1-4 brala za GIlmorova děvčata 50 000 dolarů.
Řekla, že role Lorelai je ta nejsmyslnější, co kdy hrála.
Přeskočila mateřskou školku, protože uměla číst už v 4 letech.
Tvrdí, že její každodenní trénink zahrnuje: "Náhodná kombinace běhání, thajského boxu a kňučení."
Když vyrůstala ve Virginii, byla divoška, která si užívala jízdu na koni.
Trvá jí hodinu, než si vyfénuje vlasy.
Její první placená práce byl "Striker", maskot na Světovém poháru v roce 1994.
Dlouhé šaty na sobě měla prý jen jednou v životě. Bylo jí 10 a její teta se vdávala. Tohle řekla před TV Guide Awards v roce 2001.
Ačkoli vyrůstala jako jedináček, má tři nevlastní sourozence- bratra a sestru ze strany otce a jednu sestru ze strany matky. Nejstarší je o šestnáct let mladší než Lauren.

biografie:

Lauren Helen Graham se narodila 16.března 1967 v Honolulu na Hawaii. Když jí bylo pět let, její rodiče se rozvedli. Od té doby vyrůstala s otcem ve Fairfaxu, Virginia. Její matka odcestovala do Evropy za prací v oblasti hudby. V roce 1981 si její otec vzal novou ženu, Karen Graham. Lauren vždy milovala koně a chtěla se stát žokejkou, ale až by měřila určitou výšku. V sedmé třídě si uvědomila že je moc vysoká.
Lauren v sobě odhalila herectví na základní škole a na střední účinkovala v několika hrách. Po absolvování střední školy nastoupila na Barnard College (New York) kde si udělala bakalářský titul z Angličtiny. Potom také navštěvovala Southern Methodist University's Medows School of the Arts,v Dallasu, kde v roce 1992 vystudovala magisterský titul v herectví.
V roce 1995 se přestěhovala do Los Angeles a pracovala,kde jako servírka. Zanedlouho dostala roli Shelly v první sezóně "Carolina in the City".Jako host v News Radio, Law and Order, Seinfeld a 3rd Rock From the Sun. Potom, než se uskutečnil konečný průlom v její kariéře, kdy hrála Lorelai Gilmore v populárním seriálu Warner Bros "Gilmorova děvčata", hrála ve filmech Conrad Bloom, Townies a M.Y.O.B. Za roli Lorelai byla nominovaná mimo jiných cen také na Zlatá glóbus.
Na velkém plátně se Lauren objevila také. Poprvé se objevila v roce 1998 ve filmu "Hlídač mrtvol" s Ewanem McGragorem, Listopadové romanci s Keanu Reevesem a ve filmu "Santa je úchyl" po boku Billy Bob Thorntona. V loňském roce zazářila v nezávislém filmu "Seeing Other People" a letos na jaře jsme ji mohli vidět v Disneyovské komedii "Ochránce".

Adresa:

Lauren Graham
c/o Gilmore Girls
Warner Bros.
4000 Warner Blvd.
Building 2222
Burbank, CA 91522
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iveta iveta | E-mail | 22. března 2008 v 8:04 | Reagovat

tato osoba má stil v olékání, je velmi milá co ji znám z  televize má také hezký hezoučký úsměv a je strašně krásná chtěla bych být jako ona

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama