Srpen 2007

Jména v japonštině

19. srpna 2007 v 10:39 | Bel
Jména v Japonštině
Chcete vědět jaké je vaše jméno v Japonštině? Najdete to tady ale musíte tam zadat vaše jméno v angličtině, jinak vám to ukáže úplně něco jinýho :)

Razorlight - videa

18. srpna 2007 v 21:57 | Bela |  Razorlight
Tady jsou nějaký videa :)

Fotky Razorlight

18. srpna 2007 v 21:52 | Lili |  Razorlight

Razorlight

18. srpna 2007 v 21:37 | Lili |  Razorlight
Právě v kolébce kytarovek se před třemi lety v Británii zformovala na první pohled nenápadná kapela.

Parta mladíků původem z Anglie a Švédska klade velký důraz na ostré elektrické kytary. Na pódiu to dokáže pekelně rozjet, ale i v klidu rozjímat.

Razorlight se dali dohromady v podstatě ze dne na den. Vše se seběhlo poté, co Londýňan Johnny Borrell začal v roce 2002 psát texty a zároveň i snít o vlastní kapele. Když se v létě onoho roku poprvé setkal se švédským rodákem Björnem Ågrenem, asi si s ním tenkrát pěkně padl do noty. Takřka okamžitě si Johny a Björn řekli, že by spolu mohli začít spolupracovat. Později se k nim připojil ještě bubeník Christian Smith-Pancorvo a Björnův dlouholetý kamarád, baskytarisa Carl Dalemo a kapela byla rázem na světě. Tak rychle, jak se zformovali, taky v zápětí rozjeli svou kariéru. Ale záhy po vydání debutového alba Up All Night nahradil bubeníka Andy Burrows.
Dnes už jen s úsměvem vzpomínají, jak vnikala jejich první nahrávka, kterou na videokameru natočil jejich manažer. Působivěji už vypadá nahrávání jejich prvního dema v Hackney's Toerag Studios, kde byli doslova v patách skupině White Stripes, která zde tou dobou také pracovala na nových věcech. Demonahrávky Razorlight zdárně dotočili a zbývalo už jen s nimi správně naložit.
Úspěch ale přišel z druhé strany. Z ničeho nic začal jejich dema hrát oblíbený rozhlasový moderátor John Kennedy ve své šou na londýnském rádiu XFM. Díky tomu začal o Razorlight stoupat zájem, fanoušci mixovali nejrůznější bootlegy a kapela díky tomu mohla začít aktivně koncertovat.

V roce 2003 začali Razorlight hledat tu správnou nahrávací společnost, až u kapely nakonec zvítězila firma (nebo kapela zvítězila u firmy?) Mercury a pod ní spadající label Vertigo.
Šéf společnosti Steve Lillywhite, který v minulosti spolupracoval například s U2, Ultravox, Talking Heads, Psychedelic Furs, Pogues, nebo s Morrisseym, si dokonce vzal měsíční volno jen proto, aby se sám mohl věnovat produkci jejich debutového alba. To nakonec světlo světa pod názvem Up All Night spatřilo v červnu 2004 a postupem času se probojovalo až na třetí místo britské albové hitparády.

Razorlight mají za sebou úspěšné britské turné, ale třeba i koncertování na festivalu v Japonsku. Nebrání se skutečně ničemu, mají rádi komornější prostředí, ale i ty velké. Říká se, že druhá deska, která nyní před kapelou visí, bývá důležitější, než ta první. Uvidíme, čím Razorlight překvapí, či naopak. Naděje jsou jim dávány velké.

Razolight - info

18. srpna 2007 v 21:35 | Bela |  Razorlight
Razolight
V roce 2002 byl dvaadvacetiletý londýňan Johnny Borrell členem hudební skupiny the Libertines,začal toužit po vlastní skupině a tak odešel a do hudebního expresu vložil inzerát,že hledá kytaristu do nové kapely.Odpověděl mu pouze jediný člověk- stejně starý švéd studující v Londýně Bjorn Agren,jenž do skupiny přivedl i svého dlouholetého kamaráda Carla Dalema.

Poslední člen Christian Smith-Pancorvo se k nim přidal až jako poslední.Zformovali se takřka ze dne na den,jejich první nahrávku natočil na videokameru jejich manažer.S první demonahrávkou Hackney s Toerag Studios se poprvé dostala do éteru rádia XFM,díky tomu mohla začít kapela vystupovat a získala naději na první album.

V červenci 2006 vyšlo již druhé album,tentokrát stejnojmenné a produkované Chrisem Thomasem.Nové album opravdu překvapilo,už to není ta dráždivá punk-rocková muzika,ale spíš britpop.V České republice se Razorlight proslavili díky kampani operátora Vodafone,kde jako znělka reklamy zazněla Rip it up z první desky Up all night.

Johny Depp jako upír z telenovely

18. srpna 2007 v 20:57 | Bela |  Johnny Depp
Televizí gotická soap opera. Zní to podivně? Přesně takové žánrové označení nesl v 60. a 70. letech seriál Dark Shadows, který se sice přestal vysílat 2. dubna 1971, ale do dnešních dnů má obrovskou spoustu fanoušků. Dokonce i tento rok se koná každoroční setkání jeho fandů v USA. Nejprve Dark Shadows začínal jako obyčejná denní soap opera, ale zhruba po půlroce vysílání se v ní začali objevovat první duchové... no a pak se to docela zvrhlo. Jedna z ústředních postav byla upír, sem tam se objevil nějaký ten vlkodlak, čarodějnice, zombík a spousta dalších stvůr. Pro konkrétní představu: je to něco jako kdyby se ve Velmi křehkých vztazích z ničeho nic objevil upír a pokousal nějakou ústřední postavu, která by pak po přeměně v dalšího upíra ovládala armádu zombíků. Není divu, že Dark Shadows zkultovněly.
Spoustu let se Dark Shadows snaží Hollywood přetvořit do filmu, ale zatím se to nikomu nepodařilo. Nejdál se ovšem dostal Johnny Depp. Jeho produkční společnost Infinitum-Nihil ve spolupráci s GK Films zakoupili práva na seriál a aktivně připravují produkci filmové adaptace. Johnny Depp prozradil, že jako malý kluk si zamiloval postavu upíra Barnabase Collinse a častokrát si na něj hrával a představoval si, že ho ztvárňuje ve filmu. A dětské sny se přeci mají plnit, ne? Rozhodně se tedy máme nač těšit. Zdroj

Novinky

18. srpna 2007 v 19:14 | Bela a Lili |  Novinky
Novinky na tomto blogu!
Ahojte,
Udělali jsme tady pár novinek :) Jak jste si určo všimli tak je nový vzhled. Doufáme, že se vám bude líbit a když tak hlasujte v anketě. Taky jsme přidali vzkaz autorovi přes který můžete psát svoje poznámky rovnou nám, ale za komentíky jsme taky rádi :)
Taky jsme trochu upravili menu, no snad už bude přehlednější :)
To je asi zatím všechno :D

Adresa Olivera a Jamese

17. srpna 2007 v 21:54 | Lili |  Oliver a James Phelps
Adresa:
James & Oliver Phelps
JOP Project
PO Box 9765
Sutton Coldfield
B75 5XB
England
UK

Oliver a James Phelps

17. srpna 2007 v 21:43 | Lili |  Oliver a James Phelps

James Andrew Eric Phelps a Oliver Martyn John Phelps

James hraje Freda Weasley a Oliver hraje George Weasley
Celé jméno: James Andrew Eric Phelps a Oliver Martyn John Phelps
Datum narození:25. února 1986 Ryby
Místo narození:Sutton Coldfield, Anglie, Spojené království
Výška: 191cm
Barva očí: hnědá
Záliby: Golf, fotbal, posezení s přáteli, hudbaDům Hilary Duff

12. srpna 2007 v 15:02 | Lili |  Hilary Duff
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Harry Potter 5 - Emma

12. srpna 2007 v 13:01 | Lili |  Emma Watson
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Fotky Amandy

11. srpna 2007 v 12:26 | Lili |  Amanda Bynes
Amanda Bynes
Amanda Bynes
Amanda Bynes
Amanda Bynes